Jaunumi
Čempionate „Pasiplėšom“ 10.000€ laimėjusi studentė: vis dar lengvas šokas
2018-08-27

Čempionate „Pasiplėšom“ 10.000€ laimėjusi studentė: vis dar lengvas šokas

Šiemet, tarp įvairiausių koncertų, parodų ir mugių, „Sostinės dienų“ lankytojai turėjo unikalią galimybę – sudalyvauti „Žemaitijos pieno“ per visą Pabaltijį organizuotame finaliniame čempionate „Pasiplėšom“ ir laimėti 10 tūkst. eurų piniginį prizą. Renginio idėja ypač sudomino ne tik vilniečius ir miesto svečius, bet ir kaimynus latvius, kadangi visų laukė neįprasta užduotis – kuo greičiau suplėšyti „Pik-Nik“ sūrio dešrelę ir pagerinti buvusį 46 sekundžių rekordą.

Pagrindinė čempionato „Pasiplėšom“ užduotis – greičiausiai suplėšyti „Pik-Nik“ sūrio dešrelę į ne mažiau nei 30 dalių. Iš pradžių dalyviams atrodė, kad konkursas, kurio pagrindinis prizas – 10 tūkst. eurų, nėra toks sudėtingas, tačiau taisyklės diktavo ką kitą: kiekviena atplaišėlė turėjo būti dedama į žaidimo padėkliuko langelį, kol užpildoma visa lentelė-padėkliukas, o sūrio dešrelė privalėjo būti plėšiama per visą jos ilgį.

Išbandyti savo jėgas ir dalyvauti finaliniame „Pasiplėšom“ čempionate, kuris vyko per visą Pabaltijį, panoro net 228 „Pik-Nik“ sūrio dešrelių mėgėjai, iš kurių 30 – Latvijos piliečiai, tačiau plėšymo rekordą pavyko pasiekti tik vienai – lietuvei studentei Gretai Mulskytei. Mergina ne tik pasiekė 46 sekundžių rekordą, bet ir jį pagerino – sūrio dešrelę suplėšė vos per 41 sekundę.

Laimėtoja atskleidė, kad čempionate „Pasiplėšom“ dalyvavo jau ne pirmą kartą. „Esu dalyvavusi ir 2011 metais, todėl, netikėtai sužinojus, kad šiemet vėl rengiamas čempionatas, nusprendžiau išbandyti savo jėgas“, - pasakojo studentė G. Mulskytė.

Čempionato „Pasiplėšom“ nugalėtoja prisipažino, jog įtemptai ruošėsi visą mėnesį iki pat renginio – treniruodavosi net keletą kartų per savaitę. Pasiteiravus, ar tikėjosi, kad gali laimėti, mergina neslėpė, kad tokia mintis buvo kilusi: „Turėjau vilties, nes namuose sūrio dešreles plėšydavau pakankamai gerai ir pagerindavau rekordą“.

Studentė G. Mulskytė prisipažino, kad vis dar sunku patikėti, jog laimėjo 10 tūkst. eurų, tačiau atskleidė, kokios emocijos ją aplankė čempionato metu. „Sunkiausia, plėšant sūrio dešreles, yra ta tvyranti įtampa – kad nesusipainiotum, atplėštum tiek, kiek reikia“, - pasakojo nugalėtoja.

Mergina tikino, kad dar nespėjo pagalvoti, kur išleis piniginį 10 tūkst. eurų prizą, kadangi vis dar yra ištikta lengvo šoko, kuris aplankė čempionatui pasibaigus. „Iš pradžių buvo sunku patikėti, aišku, džiaugiausi, bet apie pinigų išleidimą dar ir dabar nieko negalvojau“, -  kalbėjo G. Mulskytė.