Kodėl mes?
Konkurencingas ir sąžiningas atlyginimas

Vertiname savo darbuotojus, jų indėlį verslo sėkmei, todėl atlygį mokame visada laiku ir puikius darbo rezultatus įvertiname didesniu už vidutinį rinkoje mokamą atlygį. Skatindami ilgalaikį darbą skiriame premijas už darbo stažą įmonėje.

Galimybė tobulėti

Tikime, jog organizacijos stiprybė slypi žiniose ir profesionalume, todėl suteikiame galimybę kelti kvalifikaciją mokymuose. Taip pat siekiame ugdyti jaunosios kartos talentus, priimame vasaros ir tikslinei studijų praktikai, gabiausiems studentams skiriame mokslo stipendijas.

Vasaros išvykos

Kartu leidžiame laiką ir ne darbo metu - organizuojame žygius, išvykas ir šventes, kurių metu stipriname savo komandą! Suteikiame galimybę lankyti baseiną Telšiuose ir visus darbuotojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. Taip pat siūlome palankias sąlygas maitinimui valgykloje bei „Žemaitijos pieno“ produktams įsigyti.

Kviečiame dirbti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje – Žemaitijos pienas, išsaugant Žemaitijos krašto produktų gamybos tradicijas. Mūsų veiklos variklis – darbuotojų žinios ir profesionalumas. Tikime, kad kiekvienas komandos narys yra nepakeičiama sėkmingai veikiančio organizmo dalis. Visada ieškome ambicingų žmonių, kurie norėtų augti kartu su mumis. Kviečiame prisijungti prie lanksčios, nuolat tobulėjančios ir nebijančios iššūkių komandos.