Naujienos
2018-11-08

„Žemaitijos pieno“ produktai — prestižiniame Vengrijos festivalyje!

Spalio 6-9 dienomis Budapešte įvyko vienas garsiausių Vengrijoje vyno festivalis „Budapest Borfesztival“. Festivalis rengiamas jau 26 kartą gražiausioje Budapešto vietoje — Buda pilyje. Iš viso jame apsilankė daugiau kaip 52 tūkstančiai lankytojų.

„Žemaitijos pieno“ atstovai, dalyvaudami šiame prestižiniame festivalyje, pristatė savo svarbiausius produktus — kietąjį sūrį DŽIUGAS, PIK-NIK plėšomas sūrio dešreles, glaistytus varškės sūrelius MAGIJA ir RAMBYNO rūkytą sūrio užkandį.
Festivalis patrauklus tuo, kad jame lankėsi ir šeimos, tad įvairaus amžiaus lankytojai galėjo rasti sau priimtiną skonį.
Džiugu, kad mūsų gaminamą produkciją noriai ragavo ir patys vengrai, ir į šią šalį atvykę svečiai, kurie gyrė žemaičių produktų skonį bei kokybę.
Kietasis sūris DŽIUGAS nepamainomas prie įvairių rinktinių vynų. Šis festivalis kaip tik buvo puiki proga lankytojams pajusti žemaitiško sūrio unikalumą ir jo dermę prie vyno taurės.
Jaukią festivalio atmosferą kūrė ne tik puikus oras, bet ir visas renginio dienas vykęs gyvos muzikos koncertas bei įvairios pramogos šventės lankytojams.