Naujienos
Išradingos vaikų vasaros stovyklos — su „Žemaitijos pienu“!
2018-09-19

Išradingos vaikų vasaros stovyklos — su „Žemaitijos pienu“!

„Žemaitijos pieno“ įmonė šią vasarą — nuo birželio 15-osios iki rugpjūčio 15-osios — vykdė naują projektą vaikų vasaros stovyklose visoje Lietuvoje. Aplankyta daugiau kaip 60 stovyklų, kuriose poilsiavo apie 22 tūkst. vaikų. Startavę Platelių stovykloje „Draugai“, „Žemaitijos pieno“ darbuotojai išvykas baigė pajūryje, kur įsikūrusi daug metų veikianti vaikų vasaros stovykla „Pasaka“.
Aplankytų stovyklų po Lietuvą geografija labai plati. „Žemaitijos pieno“ darbuotojai lankėsi Balsių stovykloje Telšių bei Akmenės rajonuose, „Virvytėje“, Mažeikių rajone, „Trimite“, Panevėžio rajone, „Verubėje“, Trakų rajone, Krikščioniškumo stovykloje, Molėtų rajone, „Žilvityje“, Klaipėdos rajone, Lietuvos Šaulių sąjungos stovykloje „Šaulys — tautos karys“, Jurbarko rajone ir daug kur kitur — visko net neįmanoma suminėti.
Ką veikė „Žemaitijos pieno“ atstovai tose stovyklose?
Smagią edukacinę programą vaikams vykdė Klaipėdos, Telšių, Vilniaus bei Panevėžio filialai. Pasiruošimas šiam projektui prasidėjo dar pavasarį. Filialų vadybininkams teko nelengva užduotis — susitarti dėl produktų tiekimo bei edukacinės programos vykdymo laiko. Iš viso apmokyta 5150 vaikų, jie buvo vaišinamasi gardžiais „Žemaitijos pieno“ produktais.
Dauguma vadovų savo stovyklose pasirinko plėšomų sūrio dešrelių PIK-NIK pasiplėšymo čempionato organizavimą su galimybe patekti į finalą Vilniuje ir laimėti 5000 eurų. Čempionato dalyviai turėjo suplėšyti PIK-NIK sūrio dešrelę į 30 apylygių dalių per kiek įmanoma trumpesnį laiką.
Dalyje stovyklų vyko ne ką mažiau smagi pramoga — glaistyto varškės sūrelio MAGIJA pakuotės kūryba, parodant, kad visi vaikai gali būti dailininkai. Buvo smagu stebėti, kaip noriai vaikai piešia ir siekia komandinio rezultato. Kiekvienoje stovykloje, kur vyko ši pramoga, buvo renkama gražiausia MAGIJA pakuotė, laimėtojai apdovanoti gardžiais prizais.
Įpusėjus stovyklų projektui, nuspręsta, kad ten, kur vaikų skaičius labai didelis ir jie nespėjo sudalyvauti PIK-NIK plėšymo ar MAGIJOS piešimo varžytuvėse, surengti šmaikštų žinių patikrinimą apie įvairius prekinius ženklus. Žaismingą prekinių ženklų testą sprendė net 915 vaikų.
Nuotaikingame edukaciniame konkurse dalyvavę stovyklautojai gavo sertifikatus, pažyminčius, kad jie tapo tikrais prekinių ženklų DŽIUGAS, PIK-NIK, MAGIJA, RAMBYNO ir DOBILAS žinovais. Daugiau negu pusšimtis laimėjo kuponus apsipirkti „Čia Market“ parduotuvėse.
Ir pravėrę mokyklų duris, vaikai dar ilgai prisimins nuotaikingą ir įspūdingą vasarą su „Žemaitijos pienu“ bei nepamirš gardžių produktų vertingųjų savybių ir norės pamėgtais produktais mėgautis kasdien.