Naujienos
2018-11-08

Fotosesija — ne tik nuotraukos, bet ir žinutė moterims

Moteris sako sugalvojusi prie rožinių rulonų suorganizuoti profesionalią fotosesiją, o didelio formato nuotraukas ji norėtų pristatyti įvairių Lietuvoje vykstančių švenčių metu. Kartu su I.Jokubaitiene fotosesijoje dalyvavo dvi jos seserys, pusseserė, kūdikio besilaukianti draugė, I.Jokubaitienės duktė, sesers sūnus. Idėjai pritarė ir profesionali fotografė Jurgita Bergelienė bei makiažo meistrė Rimantė Auškalnytė, sutikusios fotografuoti ir gražinti moteris be užmokesčio. Taip pat prisijungė ir „Eurobiuras“, kuris pagamino nemokamai nuotraukas lauko ekspozicijoms.
„Suplanavom ankstų rytą, kada tą darysime. Vyras vos spėjo paruošti tuos rulonus, darbus baigė tik vidurnaktį“,— pasakoja ekologinio pienininkystės ūkio savininkė.
Moterys siekė parodyti, kad krūties vėžio prevencija svarbi visiems: mamoms, draugėms, artimiesiems ir vaikams. „Tai — tarsi žvilgsnis į pasaulį, tai — moteriška bendrystė. Mes turime galvoti ne tik apie save, tačiau ir apie kitus, esančius šalia. Tikiuosi, kad nuotraukomis mums pavyko perteikti ir moteriškumą, jo lengvumą, parodyti moters pasaulį. Ir jei bent vienai moteriai tai primins apie tai, kad būtina tikrintis, aš žinosiu, kad galbūt kažkam mes išgelbėjome gyvybę“,— fotosesijos idėją aiškino Inga.