Naujienos
„Čia Market“ prekybininkų tradicija gyvuoja!
2018-09-19

„Čia Market“ prekybininkų tradicija gyvuoja!

Prasidėjus naujiems mokslo metams, UAB „Čia Market“ tinklo parduotuvių, įsikūrusių Telšiuose, Dariaus ir Girėno bei Žemaitės gatvėse, prekybininkai jau daugiau negu dešimtmetį džiugina moksleivius, surengdami jiems nuotaikingas šventes.
Ypač moksleiviai, jų tėveliai ir seneliai buvo laukiami Dariaus ir Girėno gatvėje, kur po remonto duris atvėrė Šeimos krautuvėlė „Čia“. Kai kurios telšiškės, tik įžengusios į neatpažįstamai pagražėjusią parduotuvę, įteikė gėlių prie durų svetingai pasitikusiai parduotuvės vedėjai Redai Rupšienei. Toliau pirkėjų laukė siurprizas: nusipirkus prekių ne mažiau kaip už 30 eurų, buvo galima dalyvauti loterijoje be pralaimėjimo ir laimėti vertingų prizų.
„Parduotuvės remontas užtruko gana trumpą laiką — nuo liepos 23-iosios, o jau naujų mokslo metų proga pirkėjus pasitiko jaukiu interjeru alsuojanti bei turtingu prekių asortimentu pirkėjus kviečianti Šeimos krautuvėlė. Remonto kokybe ir operatyviu statybininkų darbu esame patenkinti“,— sakė R.Rupšienė.
Parduotuvėje įrengta jauki kavinukė. Čia pirkėjus kviečia ne tik kvapi kava, bet ir arbata, galima pasigardžiuoti vietoje išspaustomis šviežiomis morkų, apelsinų, obuolių, greipfrutų ir kitomis sultimis. Gundo ir iš čia sklindantys gardūs picų, dešrainių, sūrainių, kruasanų ir kitokių turtingo asortimento gaminių kvapai. Vaikai, čia užsukę, visuomet ras karštų skanumynų.
Kol parduotuvėje šurmuliavo pirkėjai, ne mažesnis šurmulys vyko kieme. „Čia Market“ darbuotoja Nadiežda vaikams išdalino spalvotas kreideles. Moksleiviai, nieko nelaukdami, kibo į darbą. Piešiniuose dominavo „Žemaitijos pieno“ gaminami produktai, ypač varškės sūrelis MAGIJA. Vėliau piešinių autoriai apdovanoti sąsiuviniais ir kuprinėlėmis sportinei aprangai susidėti.
Nemažas būrelis vaikų po Mokslo ir žinių dienos šventės susirinko ir prie parduotuvės „Čia“ Žemaitės gatvėje. Vaikai ne tik piešė spalvotomis kreidelėmis ant grindinio, bet ir minė mįsles, deklamavo eilėraštukus apie rudenį, kai kas vieną kitą posmą ir ekspromtu sukūrė.
Moksleiviams nuoširdų prekybininkų sutikimą primins dovanoti sąsiuviniai, firminiai rašikliai, magnetukai su prekiniu DOBILO ženklu ir gardžios PIK-NIK plėšomo sūrio dešrelės. Nuotaikingo šurmulio centre net sušilusi sukosi „Čia Market“ darbuotoja Dovilė.
Niekuomet rūpesčių nestokojanti UAB „Čia Market“ direktorė Asta Dovydauskienė ypač džiaugėsi gražiomis permainomis Dariaus ir Girėno gatvėje, Šeimos krautuvėlėje, jai malonu, kad vaikai pamilo jiems jau įprastas „Čia Market“ tinklo parduotuves, nes moksleiviai jose laukiami, o jiems visuomet pasiūloma visaverčių, gardžių ir sveikų produktų.