Apie kompaniją

Jau greitai - 2024 metais švęsime „Žemaitijos pieno" 100-ąjį gimtadienį.


1924 metai - būtent šie metai minimi archyvuose, žymintys "Žemaitijos pieno" veiklos pradžią. Tais metais Telšiuose pradėjo veikti pieninė, kuri gamino kietą sūrį Džiugas, sviestą, varškę, grietinėlę, net išrūgų šampaną! Šaldytuvą gaminiams saugoti ir laikyti atstojo žiemos metu iš ežero išimtas ledas, kuris nuo tirpimo buvo saugomas kieme, apdengtas pjuvenomis. Bėgant metams, keitėsi technologijos, produkcijos receptūros ir asortimentas, bet tradicijos išliko ir yra puoselėjamos iki šiol. 

Technologijos

Šiandien AB "Žemaitijos pienas" yra viena moderniausių ir didžiausių pieno perdirbimo bendrovių Lietuvoje. Kompanija pirmoji šalyje gamyboje įdiegė pažangiausią pasaulyje membraninę pieno valymo technologiją "Bactocatch". Gamyboje griežtai kontroliuojama žaliavos kokybė, gamybos procesai, atliekami galutino produkto laboratoriniai tyrimai. 

DSC_0016.JPG

AB "Žemaitijos pienas"

Virš 1500 žmonių vienijanti organizacija, savo atsakingu ir sunkiu darbu siekianti pagrindinio tikslo: gaminti aukščiausios kokybės, unikalios ir išskirtinės receptūros produktus.

Įmonės vizija

Kurdami skanius ir unikalius produktus, numatyti vartotojų ateities poreikius šiandien. Atstovauti Žemaitijos krašto kultūrą pasaulyje. Būti patraukliems darbuotojams, visuomenei ir aplinkai.

Išskirtiniai gaminiai

Per daugelį metų sukaupta darbo patirtis ir unikalios receptūros šiandien leidžia vartotojams pateikti platų produktų, pasižyminčių puikiu skoniu ir aukšta kokybe, asortimentą.

Kietas sūris „Džiugas”

Įmonės tituluočiausias gaminys, daugelyje šalies ir tarptautinių parodų pelnęs aukščiausius laimėjimus. Du kartus Briuselyje – 2011-aisiais ir 2013-aisiais – konkurse „Superior taste AWARD“ šis sūris už pirmą įspūdį, skonį, kvapą, tekstūrą, išvaizdą gavo trijų aukso žvaigždučių įvertinimą iš 3 galimų. 2013-ųjų gegužę šis legendinis sūris karaliavo ir Azijos žemyne. Tarptautinėje maisto ir gėrimų parodoje Kinijoje „SIAL China“ žemaičių sūrininkų gaminys pelnė Sial Inovation 2013 Grand Prix. Tokio apdovanojimo nėra pelniusi nė viena mūsų šalies maisto pramonės įmonė.

Glaistyti sūreliai Magija”

Prekės ženklo „Magija” produktai nuo pat savo atsiradimo pelnė vartotojų pasitikėjimą ir įgijo stulbinantį populiarumą. Glaistytas varškės sūrelis Magija su vanile jau ne kartą pelnė populiariausios prekės titulą.